Y40143K30000T9W
MFR.Part #
Y40143K30000T9W
JLCPCB Part #
C4149456
Description
-55℃~+200℃ 200mW 3.3kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS