MFP50SBBE52-8K98
MFR.Part #
MFP50SBBE52-8K98
JLCPCB Part #
C1394054
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS