FMP300JB-52-200K
MFR.Part #
FMP300JB-52-200K
JLCPCB Part #
C1387384
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS