RT0805WRD0723R7L
MFR.Part #
RT0805WRD0723R7L
JLCPCB Part #
C4046753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS