RT0603DRD0797K6L
MFR.Part #
RT0603DRD0797K6L
JLCPCB Part #
C3954111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS