MFR50SFBE52-3M9
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3M9
JLCPCB Part #
C1235754
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS