RT0805WRC07464RL
MFR.Part #
RT0805WRC07464RL
JLCPCB Part #
C1730642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 464Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS