RT0805WRB07464RL
MFR.Part #
RT0805WRB07464RL
JLCPCB Part #
C4207299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS