TR0603MR-072K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603MR-072K2L
JLCPCB Part #
C7365183
Description
-20%~0% -55℃~+125℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS