AC2512FK-0745R3L
MFR.Part #
AC2512FK-0745R3L
JLCPCB Part #
C875519
Description
-55℃~+155℃ 1W 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS