RT0805WRC0726K7L
MFR.Part #
RT0805WRC0726K7L
JLCPCB Part #
C1725797
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS