15KPA60A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA60A/B
JLCPCB Part #
C3707585
Description
155A 15kW 60V 67V 97.4V TVS Unidirectional P600 Abolished Device ROHS