MFR-25DTE52-10R
MFR.Part #
MFR-25DTE52-10R
JLCPCB Part #
C723689
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS