RP0603BRD0712KL
MFR.Part #
RP0603BRD0712KL
JLCPCB Part #
C6660264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS