RT0805WRC0724K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRC0724K9L
JLCPCB Part #
C3936130
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS