RT0201FRE073K32L
MFR.Part #
RT0201FRE073K32L
JLCPCB Part #
C3981182
Description
-55℃~+125℃ 3.32kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS