MFP50SBRD52-18K7
MFR.Part #
MFP50SBRD52-18K7
JLCPCB Part #
C1774475
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS