RT0805WRC0722KL
MFR.Part #
RT0805WRC0722KL
JLCPCB Part #
C4208725
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS