VT1206BRD07330KL
MFR.Part #
VT1206BRD07330KL
JLCPCB Part #
C20167212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS