RT0805FRE13681KL
MFR.Part #
RT0805FRE13681KL
JLCPCB Part #
C6460817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS