RT1206CRB0712KL
MFR.Part #
RT1206CRB0712KL
JLCPCB Part #
C1702768
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS