AHA50AFB-392R
MFR.Part #
AHA50AFB-392R
JLCPCB Part #
C1568577
Description
392Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS