RT0805FRE13680RL
MFR.Part #
RT0805FRE13680RL
JLCPCB Part #
C6460815
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS