AT0603DRE0768RL
MFR.Part #
AT0603DRE0768RL
JLCPCB Part #
C856588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS