RC0805FR-0747R5L
MFR.Part #
RC0805FR-0747R5L
JLCPCB Part #
C483165
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS