RT0805FRE07732RL
MFR.Part #
RT0805FRE07732RL
JLCPCB Part #
C869575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS