AA1206FR-076K8L
MFR.Part #
AA1206FR-076K8L
JLCPCB Part #
C2114287
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS