RT0603FRE072K61L
MFR.Part #
RT0603FRE072K61L
JLCPCB Part #
C863723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS