RSF500JT-91-620R
MFR.Part #
RSF500JT-91-620R
JLCPCB Part #
C1397297
Description
-55℃~+155℃ 5W 620Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS