AR0805FR-0718RL
MFR.Part #
AR0805FR-0718RL
JLCPCB Part #
C4248947
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS