SQP25AJB-3K9
MFR.Part #
SQP25AJB-3K9
JLCPCB Part #
C1408126
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 3.9kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS