RT0805DRE07162RL
MFR.Part #
RT0805DRE07162RL
JLCPCB Part #
C868562
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS