AA1218FK-07102RL
MFR.Part #
AA1218FK-07102RL
JLCPCB Part #
C4323112
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS