RC2010FK-07121KL
MFR.Part #
RC2010FK-07121KL
JLCPCB Part #
C877083
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS