AHA25AFB-2R55
MFR.Part #
AHA25AFB-2R55
JLCPCB Part #
C1568375
Description
2.55Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS