RT0805DRD0737R4L
MFR.Part #
RT0805DRD0737R4L
JLCPCB Part #
C2104463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS