RC1218DK-071K8L
MFR.Part #
RC1218DK-071K8L
JLCPCB Part #
C4312046
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS