RT0805FRD0737R4L
MFR.Part #
RT0805FRD0737R4L
JLCPCB Part #
C4119342
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS