MFR50SFRE52-20R
MFR.Part #
MFR50SFRE52-20R
JLCPCB Part #
C1745957
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS