RT0805CRE07887KL
MFR.Part #
RT0805CRE07887KL
JLCPCB Part #
C6668897
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS