RT1210WRD07113RL
MFR.Part #
RT1210WRD07113RL
JLCPCB Part #
C4071561
Description
-55℃~+125℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS