RC0805FR-07619KP
MFR.Part #
RC0805FR-07619KP
JLCPCB Part #
C5842527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS