AA1206FR-0716R2L
MFR.Part #
AA1206FR-0716R2L
JLCPCB Part #
C4215553
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS