RT0805WRE07511RL
MFR.Part #
RT0805WRE07511RL
JLCPCB Part #
C4164883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS