AC2010FK-7W2K49L
MFR.Part #
AC2010FK-7W2K49L
JLCPCB Part #
C7066175
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS