RT0805CRE074K58L
MFR.Part #
RT0805CRE074K58L
JLCPCB Part #
C868472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.58kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS