RT1206BRC0797R6L
MFR.Part #
RT1206BRC0797R6L
JLCPCB Part #
C870353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS