RN732ATTD5973C50
MFR.Part #
RN732ATTD5973C50
JLCPCB Part #
C4200349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 597kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS