RT0603FRD0713K3L
MFR.Part #
RT0603FRD0713K3L
JLCPCB Part #
C863310
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS