RT0805CRE0729R4L
MFR.Part #
RT0805CRE0729R4L
JLCPCB Part #
C2127795
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 29.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS